czwartek, 25 sierpnia 2016

Oferta pracy - sprzątaczka

Izba Rzemieślnicza w Opolu poszukuje pracownika na stanowisko: sprzątaczka. Umowa na czas określony, z możliwością stałego zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat). Miesięczny system wynagradzania.

Ogólny zakres obowiązków
- utrzymanie porządku i czystości w rejonie wewnętrznym budynku Izby
- właściwe gospodarowanie przekazywanymi środkami czystości
- wykonywanie czynności porządkowych w rejonie zew. Izby oraz wysyłka korespondencji, w razie nieobecności osoby za to odpowiedzialnej
- wykonywanie poleceń zgodnie z dyspozycjami przełożonego

Rozkład czasu pracy:
I.   poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - od godz. 12:00 do godz 20:00
II.  środa - od godz. 13:00 do godz. 21:00

Adres miejsca wykonywania pracy: Izba Rzemieślnicza w Opolu, Katowicka 55, 45-061 Opole

Oczekiwania pracodawcy:
- Wykształcenie - bez znaczenia
- Uczciwość, rzetelność, sumienność

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Więcej informacji udzieli Naczelnik Wydziału Finansowo-administracyjnego: Michał Gmitrasiuk, telefon 602 350 127.